ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

Розпорядження від 26.04.2016 № 18

 

 

        

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

26 квітня  2016 року                                   Савинці                                                            №  18

 

 

Про скликання ХІІ   сесії

селищної ради VII скликання

 

Керуючись п. 3.8 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні» 

І. Скликати  ХІ сесію селищної ради VІІ скликання  28 квітня 2016 року о 15.00 в приміщенні Савинської селищної ради

ІІ. До порядку денного ХІІ сесії запропонувати внести такі питання:

1.      Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік». Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      Про  створення комісії з приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського р-ну у комунальну власність територіальної громади смт Савинці с. Довгалівка, сел. Раківка  Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці вул.  20 Гвардійської дивізії, 10. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

3.      Про дозвіл  ВУ ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

4.      Про оприлюднення  та доведення інформації до споживачів  тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає ВУ ЖКГ „Савинське”. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

5.      Про затвердження назви комунального підприємства для обслуговування соціально-комунальної сфери територіальної громади смт Савинці, селища Раківка, села  Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

6.      Про затвердження кандидатури на посаду начальника комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське» Балаклійського району Харківської області. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

7.      Про затвердження Статуту  комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

8.      Про затвердження штатного розпису  комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

9. Земельні питання.

10.  Різне

ІІІ. Виконавчому апарату селищної ради:

-         забезпечити розміщення розпорядження на офіційному  веб-сайті селищної ради;

-         довести зміст цього розпорядження до відома депутатів  ради;

-         забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

ІV. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

       

 

                   

 

Селищний  голова                                                                                             Ю.М.Матвієнко