ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Розпорядження від 17.03.2020 р. № 7

17 березня 2020 року                                 Савинці                                                               № 7

 

 

Про невідкладні заходи щодо протидії

поширенню корона вірусу COVID-19 на

території Савинської селищної ради

 

Відповідно до статей 29 та 30 Закону України «про захист населення від інфекційних хвороб», згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зважаючи на рішення позачергового засідання Балаклійської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 13 березня 2020 року № 2), з метою запобігання поширенню корона вірусу COVID-19 та у зв’язку з установленням з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території України карантину:

1. Працівникам виконавчого апарату Савинської селищної ради вжити основні заходи щодо уникнення можливості захворювання, а саме:

- обмежити відвідування громадських місць, закладів громадського харчування та інших місць великого скупчення людей;

- максимально уникати місця скупчення людей, місця масового відвідування;

- уникати контакту з особами, які мають прояви інфекційних захворювань;

- запровадити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості – здійснювати дезінфекційні заходи;

- часто мити руки та прагнути не торкатися очей, носа або рота руками;

- уникати рукостискань, обіймів, поцілунків;

- прикривати ніс і рот при чханні або кашлі;

- максимально обмежити фізичне контактування та виконувану роботу максимально здійснювати шляхом віддаленого доступу із застосуванням електронних засобів комунікацій, новітніх технологій та поштового зв’язку;

- надати можливість (за наявності підстав та з урахуванням виробничої потреби) оформляти щорічні відпустки та інші види відпусток, передбачені законодавством, у тому числі матерям або іншим особам, зазначеним у частині 3 статті 18 Закону України «Про відпустки», для догляду за дитиною до 14 років, на період карантину на території Савинської селищної ради;

- обмежити (скасувати) відрядження.

Запровадити режим профілактичного спостереження за особами з числа працівників виконавчого апарату Савинської селищної ради. При вияві ознак інфекційного захворювання рекомендувати не займатись самолікуванням, обмежити контакт із оточуючими та звернутися до лікаря.

2. На період карантину (з 12 березня до 03 квітня) до особового розпорядження:

- рекомендувати депутатам Савинської селищної ради обмежити спілкування з виборцями та участь у інших масових заходах;

- зменшити переміщення по території області, країни в цілому та за кордон.

3. Скасувати проведення особистих прийомів громадян у приймальні селищної ради та у зв’язку з цим внести відповідні зміни до графіку роботи селищної ради, виконавчого апарату та графіку прийому громадян.

4. З метою уникнення розповсюдження неправдивої інформації щодо поширення на території України корона вірусу COVID-19 та епідеміологічної ситуації в Харківській області, в тому числі й через засоби масової інформації та соціальні мережі, що може призвести до паніки серед населення:

- працівникам виконавчого апарату Савинської селищної  ради користуватися лише перевіреною інформацією з офіційних джерел;

- попередити працівників виконавчого апарату Савинської селищної ради про дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність, яку несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як надання інформації, що не відповідає дійсності (стаття 27 Закону України «Про інформацію»).

5. Заступнику селищного голови Цілюрик С.О. координувати поточну діяльність та проводити моніторинг протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню корона вірусу COVID-19 на території Савинської селищної ради.

 6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Селищний голова                                                                                     Ю.М.Матвієнко